#CompletetheMap Kyiv

CompletetheMap крокує на Схід!

Українська спільнота Mapillary була іноваційною та мотивованою групою за останні декілька років. Від картографування водних шляхів до конкурсу геотегованих фото ПЗФ України, невеличка спільнота в Україні стає все більш вагомою в світі.

З 00:00 18 серпня до 23:59 15 вересня буде проведене змагання, орієнтоване на збір зображень в Києві

Ідея змагання #CompletetheMap полягає в тому, щоб розділити місто на зони, а потім заповнити їх, сфотографувавши вулиці міста. Під час переміщення по місту ваша зйомка автомобільних доріг, велосипедних та пішохідних доріжок допомагає завершити кожну зону та, врешті-решт, #CompletetheMap.

У Києві є багато вулиць, які не мають достатньої кількості зображень. Це змагання дозволить за певний період часу зібрати свіжі зображення для територій, які потребують цього. Дані, які будуть отримані протягом цього часу, можуть бути використані для наповнення карти та цілей місцевого самоврядування.

Будь-який житель Києва або гість столиці може приєднатися до #CompletetheMap під час проведення змагання. Щоб дізнатися більше про те, як проходитиме змагання і як ви можете зробити свій внесок перейдіть за посиланням.

Змагання

Зона змагання в Києві буде представляти собою сітку розміром 5х4 квадрати. Щоб взяти участь у змаганні, просто зніміть зображення вулиць, велосипедних доріг та тротуарів в період між 00:00 18 серпня та 15 вересня 23:59 за київським часом. Учасник з найбільшою кількістю зображень у кожному квадраті стане переможцем квадрату. Учасник, який замапить більшість квадратів - виграє #CompleteTheMap Kyiv.
Якщо ви хочете взяти участь, підпишіться на [сповіщення електронною поштою] (http://eepurl.com/cTGRQT) і розпочніть зйомку зображень у вашому регіоні. Успіхів!

Правила

Як мені розпочати змагання?

Будь-хто, хто зробить зображення в зоні змагання, автоматично стає учасником. Вам не потрібно реєструватися для підрахунку ваших зображень.

Сітка
Ми будемо щоденно перевіряти охоплення зони і позначати її кольором, який буде відображати відсоток доріг і шляхів для цієї зони. Червоний буде представляти 20% або менше покриття зони зображеннями, жовтий - від 20% до 80%, а зелений - більше 80%. Будуть підраховані лише зображення, зроблені з першого дня змагань (18 серпня).

Рейтинги та оновлення

Ми будемо підтримувати живу сторінку з результатами, яку ви можете відвідати в будь-який час [тут] (Mapillary - Data Preview). Як завжди, ви також зможете слідкувати за оновленнями в [Twitter] (https://twitter.com/mapillary) та [Facebook] (Mapillary).

Як перемогти?

Переможцем кожної окремої зони стане учасник з найбільшою кількістю зображень на цій території, коли зона буде позначено як завершена (зелена). Таким чином, загальний переможцем стане той, хто переможе в більшості окремих зон… Конкурс закінчиться, коли всі зони будуть зеленими або 15 вересня, залежно від того, що відбудеться раніше.

Щоб змагання було якомога більш справедливим, ми будемо перевіряти, щоб зображення, зроблені в кожній зоні, були корисними. У разі необхідності ми будемо вручну оновлювати зону, щоб переконатися, що зображення відповідають дійсності. Ви можете надіслати відгук, щоб повідомити нам, якщо в зоні потрібно щось налаштувати.

Запрошуйте друзів

Якщо ви хочете запросити своїх друзів взяти участь у змаганні, все, що їм потрібно зробити - це створити зображення в зоні сітки, і вони автоматично з’являться в таблиці учасників. Якщо вони бажають отримувати оновлення, переконайтеся, що вони підписалися на наші новини електронною поштою та слідкують за хештегом #CompletetheMap на Facebook і Twitter.
## ми розпочинаємо!
Зарядіть телефони, налаштуйте свої камери, і #CompleteTheMap Kyiv!
Досліджуйте місто із задоволенням!

P.S. Зазначте своє місто [тут] (https://drive.google.com/open?id=14X76aTo3BNVw-x_QOKx4C80pvKdny-uYdO07vggaHcQ), якщо ви хочете розпочати змагання у вашому районі. Ми також [відкрили код сітки та таблиці лідерів] (mapillary-hacks.github.io/leaderboard at master · mapillary-hacks/mapillary-hacks.github.io · GitHub), щоб ви могли розпочати змагання у будь-який час.

3 Likes

Доброго дня!
чи передбачені заохочення для учасників конкурсу?

Hi Tatiana,

No plans for prizes at the moment. We want to make sure that people are motivated to contribute even without prizes. That being said, we might be able to send out some swag at the end of the event.

Do you think there is much interest to participate? @Approksimator has been doing an awesome job and I see @mapfool is now helping out. 16 days left and I think we can definitely complete this area.

Then we could discuss where in Kyiv would benefit most from street-level imagery

Thanks for your reply.
I just woundaring, because some people asked me about this.
As you may see me also in the list of participents.
And you may see my genaral stats.

How’s it going @tkukovska? Are many people interested in participating in the Kyiv challenge?
Thanks for your contributions thus far!

Hi, I’ve shared info with our community. There are some posts in SM. It’s not so easy to involve people, when it is 10-15 days till the end of competition. It will be good to be prepared for the furure compaigns. Thanks!

1 Like

@Approksimator, you are doing a great job!

2 Likes

What’s SM in @tkukovska?
Can definitely sync for the next one. Let’s try and complete this grid and then find another part of Kyiv or another city in the Ukraine. Did you have any locations in mind?

Guys, really impressive progress in Kyiv. Every zone has some contributions.
There are a few smaller roads that are shown on higher zoom levels. Would be great if we could capture those and have a few complete zones before the challenge ends in 3 days.

And that’s a wrap in Kyiv!

You all contributed brilliantly during the challenge. This part of Kyiv has far better coverage now.
@Approksimator came out on top with 13,611 images. A fair effort.

Was this challenge useful? Would you like to run another one in a different part of Kyiv, and if so, where?

1 Like